Rüyada Soba Yakmak

Rüyada Soba Yakmak

Rüyada soba yakmak, rüya sahibinin işlerinin bereketli olacağına ve kazancının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin ticaret konusunda oldukça şanslı olduğu ve elinin attığı birçok iste hem şansı hem de yetenekleri sayesinde başarılı olacağına yorumlanır. Rüyasında soba yakın bir kişi gerçek hayatta son derece karlı bir işe başlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada soba görmek kişinin ikinci bir ev açacağı şeklinde rivayet edilir. Kişinin bekar olması durumunda rüyasında soba gören kişi kısa zamanda hayırlı bir evlilik yaparak eşiyle beraber yeni evine taşınacağı şeklinde rivayet edilir. Rüyasında sobasında kömür yaktığını gören kişi ise kolay kolay birçok kişinin sahip olamayacağı mutluluğa ve zenginliğe ulaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yanan Soba Görmek

Rüyada yanan soba görmek, bazen bolluk ve berekete yorulurken bazen de sıkıntılı ve zorlu bir döneme gireceği şeklinde de yorumlanır. Rüyasında yaz günü yanan soba gören kişilerin gerçek hayatta üzüntülü ve maddi anlamda oldukça sıkıntılı bir sürece gireceği rivayet edilir. Rüyada kış günü yanan sona görmek ise huzur, mutluluk ve bolluğa işaret eder.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek