Rüyada Su İçmek

Rüyada Su İçmek

Her gece rüyada görülen farklı durumlar rüya tabirleri sayesinde farklı şekillerde yorumlanarak yaşanabilecek durumlara delalet etmektedir.

Su içmek günlük hayatın en doğal işlevlerinden biri ilken rüyada su içmek özellikle rüya sahibi için farklı şekillerde yorumlanır. Kişinin rüyasında su içtiğini görmesi bereket, sağlık ve huzur olarak yorumlanır. Bu şekilde bir hayat süreceği anlamı taşır.

Rüyada Soğuk Su İçmek 

Rüyada soğuk su içilmesi ise rüya tabircileri tarafından arzu ettiği hayatı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Ferahlama ve aynı zamanda sıkıntıdan kurtulma şeklinde yorumlanabilir. Kişinin temiz ve soğuk su içerken kendini görmesi ömrünün uzun olacağını işaret etmektedir. Aynı zamanda hastalıklardan uzak ve huzurlu bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tuzlu Su İçmek 

Farklı şekillerde görülen rüyalar nedeniyle rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlar yaşanacak durumları işaret etmektedir. Özellikle rüyada tuzlu su içmek kişinin sahip olduğu maddi kaynakların zarar göreceği şeklinde yorumlanır. İşyeri olanlara haciz geleceğini işaret etmektedir. Aynı zamanda sevdikleri ile arasının bozulacağı şeklinde de yorumlanabilir.

 

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek