Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek kadın ve erkek için ayrı anlamlara gelecektir. Eğer rüyayı gören kadınsa iş hayatında başarılara ulaşacaktır. Özel hayatında mutlu bir ilişkisi olacak ve sağlığı yerinde gidecektir.

Rüyayı gören erkek ise yaşadığı sorunlar onları üzecektir. Ancak bu erkeğin çevresindeki kişileri koruyup kollayacağı anlamına gelir.

Rüyada Sütyen Almak

Rüyada renkli, desenli sütyenler aldığını gören kişiye hayırlı teklifler gelecek, kısmeti açılacaktır. Ancak kötü durumdaki çirkin sütyenler hayal kırıklığı ve kedere işarettir. Rüyasında sütyen takan kişi büyük sorunlarla yüzleşecektir. Emekleri boşa gidecek, hayal kırıklığına uğrayacaktır. Sütyen askısı gören kişi hayırlı eşe kavuşacaktır.

Rüyada sütyen çıkarmak ise kişinin mutluluk ve huzura ereceği anlamına gelir. Bir süredir beklenen fırsatların ele geçeceği anlamına gelir. Rüyasında sütyen deneyen kişi emin olmadığı işlere girişecektir. Birikmişini sermaye edecektir. Rüya sahibinin aile ilişkileri iyiye gidecektir.

Rüyasında sütyen çaldığını gören kişi kötü şeyler yapmadan önce düşünecektir. Ancak kötülük yapmaktan kendisini alıkoyamayacaktır. Günaha girecek ve pişmanlık duyacaktır. Kötülüklerden uzak duramayacak, harama bulaşacaktır.

 

 

 

 

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek