Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek farklı anlamları içerisinde barındırabilir. Tabanca rüya içerisinde kudret ve asalet anlamına gelir.

Rüyasında tabanca gören insanlar çevresinde saygınlık gören kişilerdir. Bununla beraber rüyasında tabanca gören insanların haksız yere üzerine suç kalacağına işaret etmektedir. Rüyada tabancanın çalışmaz hale gelmesi rüya sahibinin birine haksızlık edeceğini gösterir. Rüyada tabancayı sadece elinde tutmak kişinin her işini başarıyla tamamlayacağını gösterir.

Rüyada Tabanca Kullanmak

Rüyada tabanca kullanmakta görmek iyi aynı anlama sahiptir. Rüyasında tabanca kullandığını gören kişilerin hak etmedikleri kötü davranışlara maruz kalacağına işaret eder.

Rüyada Tabanca Satın Almak

Rüyada tabanca satın aldığını gören kişi çevresinde hakkında kötü şeyler duyacaktır. Bu kişiler rüya sahibinin arkasından konuşacaktır.

Başkasının Elinde Tabanca Görmek

Uzak bir yerden gelecek ve ortay çıkan bir tatsızlığı ortadan kaldıracak haberlerin olacağını gösterir. Kişinin başka insanlar üzerinden öğreneceği ve tartışmaya neden olacak haberlere işaret eder. İnsanların uzun süre üzerinde duracağı hatta bazılarının da dedikodusunu yapacağı konular olduğuna dalalet eder.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek