Rüyada Tabut Görmek Taşımak

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada tabut görmek; rüya sahibinin sıkıntı, dert ve büyük miktarda ki borçlarından kurtularak rahata ereceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcuları tarafından rüyada tabut görmek rüya sahibinin bahtının ve şansının kapanacağı şeklinde yorumlarlar. Eğer kişi rüyasında kendisini tabut içinde görürse bu olay oldukça hayra yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında başka birisini tabut içinde görürse bu rüya aile bireyleri arasında çıkacak anlaşmazlıklara ve kavgalara yorumlanır.

Rüyada boş tabut görmek farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyasında boş tabut gören rüya sahibinin gerçek hayatta ki hastalığından kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında bol tabut gören bir kişi bu tabutu kendi evinde görüyorsa kişinin gerçek hayatta büyük ailevi sorunlar yaşayacağı ve bu sorunlarla başa çıkma noktasında başarısız olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tabut Taşımak

Rüyada tabut taşıma; rüya sahibinin hayatına birinin gireceğine ve o kişinin rüya sahibine birçok yardımda ve iyilikte bulunacağına işaret ediyor. Rüyada tabut taşıma, rüya sahibinin huzura, mutluluğu ve iyiliğe kavuşacağı ve bu iyiliği çevresine de yayacağı anlamına geliyor.

 

webtoz.com