Rüyada Tabut Görmek

Rüyada Tabut Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan rüya yorumları görülen her rüyanın rivayet ettiği olaylar hakkında bilgi alınmasını sağlamaktadır.

Galibiyet ve kazanç şeklinde yorumlara rüyada tabut görmek aynı zamanda kişinin özellikleri rakiplerine karşı üstünlük sağlayacağı şeklinde yorumlanır. Karşılaşmış olduğu güçlükler karşısında pes etmemesini işaret etmektedir. Aynı zamanda bazı yorumculara göre para kazanmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tabut İçerisinde Olmak

Rüyayı gören kişi için tabutun içinde olduğunu görmesi kazanacağı zaferi işaret etmektedir. Rakiplerine karşı üstünlük sağlayacağını ve aynı zamanda bu sayede muradına ereceğini işaret etmektedir.

Rüyada Tabutta Cenaze Görmek

Rüyasında özellikle tabut içerisinde cenaze gören kişi için bu durum uzun süreli bir iş hayatı olacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda yakında bir haber alacağı bu haber nedeniyle yolculuğa çıkacağını rivayet etmektedir.

Rüyada Açık Tabut Görmek

Rüya sahibi için rüyada açık tabut görmek dikkatsizlik anlamına gelmektedir. Özellikle dikkatsizliği nedeni ile başına gelecek olan işleri işaret etmektedir. Bu nedenle daha dikkatli olması gerektiği şeklinde yorumlanır.

 

 

webtoz.com