Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek rüya sahibinin mutlu ve güzel bir hayat geçireceğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir yardımcı, mantıksız hareket eden bir kadın olarak da yorumlanır.

Rüyada tavuk görmek yaşama sevinci olan, hayat dolu ve şen şakrak bir kadın olarak da görülür. Eğer görülen tavuk dua ediyorsa bu rüya kötü olayların, hastalıkların başa geçmesi şeklinde yorumlanır. Rüyasında tavuk gören kişinin üzüleceği ve yaşadığı olayları kafasına takacağı delalet edilir.

Rüyada Tavuk Pişirmek

Rüyada tavuk pişirmek yapılan hataların telafi edilmesi, yeni bir işe girişmek, büyük bir yatırım gerçekleştirmek gibi anlamlara gelir. Kişi sevdiği bir kişi ile tartışma içine girecek ancak bu tartışma kısa süre içerisinde tatlıya bağlanacaktır.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek rüya sahibinin attığı adımlardan önemli başarılar elde edeceğine, alacağı destek sayesinde yaşadığı sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulacağına, sağlık sorunu varsa onların tedavi edileceğine, işsizlik söz konusu ise bu süreçte onun biteceğine işaret eder.

webtoz.com