Rüyada Timsah Görmek

Rüyada Timsah Görmek

Her rüyanın içeriği farklılık gösterir. Kişinin görmüş olduğu rüyaya göre yapılan rüya yorumları yaşanabilecek olayları rivayet etmektedir.

Özellikle rüyada timsah görmek rüya sahibi için alçak düşman anlamına gelmektedir. Bu nedenle rüya sahibinin zaman içerisinde düşmanlarının hedefi olmasını işaret etmektedir. Etrafınızda bulunan bazı kişilerin farklı nedenlerden dolayı sizi kıskandığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Timsah Sürüsü Görmek

Kişinin rüyasında timsah sürüsü görmesi büyük işlere gireceğini ve girmiş olduğu bu işler nedeniyle yaşanacak olan sıkıntıları işaret etmektedir. Sıkıntılı dönemleri rivayet etmektedir. Aynı zamanda kişinin hayatının tehlike içerisinde olabileceği şeklinde yorumlanır.

Yeşil Timsah Görmek

Rüyasında yeşil timsah gören bir kişi için bu rüya ailesi ile bazı sorunlar yaşayacağı ve yaşamış olduğu sorunların üstesinden geleceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kendisine acı verecek bazı olaylarla karşı karşıya kalacağını rivayet eder.

Rüyada Timsah Beslemek

Farklı şekillerde görülecek olan rüyalar farklı şekillerde yorumlanacağından rüyada timsah beslemek rüya sahipleri için merak edecek konular arasında yer almaktadır. Özellikle kişinin çok sevdiği birisi tarafından ihanete uğrayacağı şeklinde yorumlanır.

 

 

webtoz.com