Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kestiğini görmek, içinde bulunulan duruma göre değişmektedir. Tırnağın kirli olması ise daha farklı yorumlanmaktadır.

Rüyada tırnak kesmek sık görülen rüyalardan birisidir. Genel olarak iyiye yorumlanır. Rüyada tırnak görmek dert ve sıkıntı anlamına gelir. Bu tırnağın kesilmesi rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Başka bir tabire göre rüyada tırnak kesmek hayırlı haber geleceğini gösterir.

Rüyada Tırnak Eti Kesmek

Rüyada tırnak etini kesen kişi, başarılar elde edeceğine ve işlerini yoluna koyacağına yorumlanır. Kişinin iş hayatında yükseleceğine, yeni imkanlar elde edeceğine ve kendini geliştireceğine işarettir.

Rüyada Makasla Tırnak Kestiğini Görmek

Kişinin başarılar elde edeceğine, yoğun temposunun hafifleyeceğine ve rakiplerini yenilgiye uğratacağına işarettir. Başka bir yoruma göreyse kişinin etrafındakilerle tartışması, hem maddi hem de manevi açıdan zorluklarla karşılaşması olarak yorumlanır.

Rüyada Kirli Tırnak Kesmek

Kişinin rüyada kirli tırnak kesmesi sorunlarının çözüleceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına işaret eder. Başka bir tabire göreyse kişinin burnunun dikine gitmesi ve hayatı ile ilgili yanlış kararlar alması demektir.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek