Rüyada Traktör Sürmek

Rüyada Traktör Sürmek

Rüyada traktör sürmek, kişinin çalışma hayatında büyük bir mücadele vermesine ve başarılı olmak için çok büyük emekler harcamasına delalet eder. Rüyada görülen traktörün temiz ve bakımlı olması halinde ise kişinin emeklerinin karşılığının ç ok kolay bir şekilde alacağına, ta tersi kirli bir traktör görülmesi halinde ise kişinin emeklerinin karşılığını oldukça zahmetli bir şekilde alacağına işaret eder.

Rüyada traktör almak, rüya sahibinin yaptığı emeklere ve mücadeleye karşılık helal bir mülk sahibi olacağı anlamına geliyor. Rüya sahibinin küçük yaşlardan itibaren yoğun bir şekilde çalıştığı ve bu süreçte bazı zamanlarda oldukça yıprandığını işaret eder.

Rüyada Traktöre Binmek

Rüyada traktöre binmek; çiftçilikle uğraşan kişiler için o senenin oldukça bereketli ve bol kazançlı geçeceği şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında traktöre binen gerçek hayatta yapacağı yatırımın karşılığını alacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında traktör kullanan bir kişinin gerçek hayatta önemli kararlar alacağı ve bu kararlar neticesinde hem kendisinin hem de çevresin deki kişilerin çok büyük bir memnuniyet yaşayacağına yorumlanır

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek