Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet temizlemek, iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin huzurunun kaçacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler işini kaybedecek, ev aşsız kalacaktır. Bu rüyayı görenleri büyük sıkıntılar görecektir.

Rüyada Tuvalet Pisliği Temizlemek

Rüyada pislik temizlemek, rüyayı gören kişinin maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Kişi, yıllarını verip, canını dişine takarak kazandıklarını bir anda kaybedebilir. Bu rüya çok hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır.

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapmak, şans olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına işaret edilir. Ayrıca kısmetlerinin çoğalacağına, geleceğinin parlak olacağına inanılır.

Rüyada Tuvalet Temizlediğini Görmek

Rüyada tuvalet temizlediğini görmek, zor günlere dalalet eder. Rüya sahibinin cebindeki son kuruşa varana kadar kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Dışkı Görmek

Rüyada dışkı görmek, rüyayı sahibinin başarısız olması nedeniyle hem ekmeğinden hem de mutluluğundan olacağına işaret edecektir. Bu rüya duruma göre farklı şekilde yorumlanabilir. Düyada tuvalet görmek genel olarak olumsuz şekilde yorumlanmaktadır.

webtoz.com