Rüyada Tuvalete Gitmek

Rüyada Tuvalete Gitmek

Rüyada tuvalete gitmek kişinin sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatı rahata erecek ve borçlarını kolaylıkla ödeyecektir.

Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek iki farklı şekilde yorumlanmıştır. Temiz bir tuvalet görmek zannedilenin aksine olumsuz bir anlama sahiptir. Rüya sahibinin temiz bir tuvalet görmesi kendisi ve ailesini sıkıntıların beklediğine yorulur. Pis tuvalet görülmesi ise bunun aksine sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelmektedir.

Tuvalet Aramak

Rüyada tuvalet aramak kişinin tövbe etmek istediğini ve bir çıkış kapısı aradığının habercisidir. Kişinin tuvalet araması yeni kısmetler olarak da yorumlanır. Ayrıca kişinin kendini geliştirebileceği yeni kapılar şeklinde de yorumlanır.

Tuvalette Düşmek

Rüyada tuvalette düşmek kişinin istemediği yollara girmiş olmasına delalet eder. Kişinin hata yapacağına ve toplumdan tepki alacağına da işaret ettiği ifade edilmiştir.

Eski Tuvalet Görmek

Rüyada eski bir tuvalet görmek devlet ya da aile reisine işaret eder. Rüyada alaturka bir tuvalet görmek geleneklere bağlılığı gösterir. Alafranga bir tuvalet görmek ise istenmeyen durumlar ile karşılaşılabileceği şeklinde yorumlanmıştır.

webtoz.com