Rüyada Uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada uçmak güzel şeyler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı işlerle meşgul olduğuna ve bu nedenle de başarı elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Kanatlarla Uçmak

Rüyasında kuş gibi kanatları olduğunu ve uçtuğunu görmek bulunduğu mevkide yükseliş olacağına ve kazancının da çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Havada Uçmak

Rüyada havada uçtuğunu gören kişi uzun zamandır hayal ettiği ve çabaladığı bir işle alakalı istediği noktaya gelecek demektir. Bazı yorumculara göre de havada uçtuğunu gören kişinin gerçek yaşamdaki istekleri kısa sürede yerine gelecektir.

Rüyada Helikopterle Uçtuğunu Görmek

Rüyasında helikopterle uçtuğunu gören kişi heyecan verici gelişmeler yaşayacak demektir.  Bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağı yeni olaylar var demektir. Rüyada helikopterle rotası belirsiz bir yere doğru gittiğini gören kişi, zevk düşkünü ve günahkar olacak demektir.

Rüyada Uçakla Uçmak

Rüyada uçakla uçtuğunu görmek bir kişinin eğitimle alakalı başarılar elde edeceğine işarettir.  Rüya sahibi sıkıntılı bir dönemden geçiyorsa işleri yoluna girmeye başlayacaktır. Helal para kazanmaya çalışan birinin yolu açılır ve başarılar elde eder.

 

 

 

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek