Rüyada Uçmak tabiri

 

Rüyada Uçmak tabiri

Rüyada gökzyünde kuş misali şeklinde uçuyor olduğunuzu görüyorsanız rüyada uçmanın ne olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz.

Rüyada uçmak tabiri farklı şekillerde artık karşımıza çıkabilir. Uçmanın kanatsız bir şekilde kuş misali şeklinde uçuştuğunu görüyorsanız büyük yüklerden kurtulacak olduyğunu bize söyleyen bir rüyadır. Sürekli üzerinize bindirilmiş olan yükler sizi psikolojik anlamda da etki altına almaya neden olmuştur. Fakat artık bu yüklerden kısa süre içerisinde kurtuacaksınız.   Aynı zamnda da kendinizi a deta kuş gibi rahtlamış hissedeceksiniz. Çevrenizle ilgili iletişimlerinizi göz gezdireceğiniz bir süreç içerisine girmeye başlamış olacaksınız. Rüyada uçmak bir bakıma rüyayı gören kişiler açısından bakıldığı zaman bir yenilenme diyebileceğimiz sürecin ortaya çıkacak olduğunu bize söyler. Rüya sahibi artık tüm yaşamış olduğu olumsuz durumlardan kurtulmaya başlar.  Kendisini  yenilenmiş bir hale sokacaktır.

Rüyada Uçuyor Olduğunu Görmek

Rüyada bir kanat takılmış ve kendinizi de uçuyor şeklinde görebilirsiniz. Rüyada uçuyor olduğunu görmek ise rtık özgürlüğünüze ulaşacaksınız. Sizi baskı altına sürükleyen ve sıkboğaz etmeye neden  olan her şey bitiyor demektir.

webtoz.com