Rüyada Un Görmek

Rüyada Un Görmek

Rüyada un görmek, gelirin artacağı olarak yorumlanıyor. Gelirlerde yaşanacak olan artış iş hayatının değişmesine de delalet eder.

Un görmek, unu birilerine paylaştırmak ise elde edeceğiniz gelirin belli giderler üzerinden tamamen biteceğini de gösterir. Rüyada un görmek gelip gidecek olan para olarak da yorumlanır. Farklı farklı yorumları olarak un görmenin, aslında olay örgüsüne göre yorumlanması çok daha doğru olacaktır.

Rüyada Un Yemek

Un yemek ise bereketli kazanç demektir. Un yiyen kişinin kısa süre içinde varsa alacaklarının temin edilmesi demektir. Un yiyen kişi, rüyasında un yemekten rahatsız oluyorsa, o zaman alacaklarının daha uzun süre alınamayacağı ya da tazmin edilemeyeceği de gösterilir.

Rüyada Un Dökmek

Un dökmek, kişinin parasını çar çur edeceğini de gösterebilir. Un dökmek, var olan kazancın avantajlı olacağını ancak bir süre içinde de gidecek olduğunu gösterir. Rüyada un dökmek aynı zamanda elde edeceğiniz kazançların gideri dışında, sürpriz giderlerin olacağını da gösterir. Un dökmeyi kim yapıyorsa rüyada ona yorumlanır.

webtoz.com