Rüyada Vurulmak

Rüyada Vurulmak

Görülen rüyanın içeriğine göre rüya yorumları yaşanan olaylar üzerinden farklı durumlara yorumlanmaktadır.

Farklı şekillerde gerçekleşecek olan rüyada vurulmak anlamları bakımından değişiklik göstermektedir. Rüya sahibinin vurulduğunu görmesi özellikle sahip olduklarının değerini bilmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Hayatının en körlük yaparak devam ettirmemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Vurulmak Acı Hissetmemek

Rüyasında vurulduğunu ama acı hissetmediğini gören bir kişi için bu rüya güvendiği ya da dost bildiği kişilerden beklenmedik bir şekilde kazık yiyeceğini ve hayal kırıklığına uğrayacağını işaret etmektedir. Aynı zamanda uzun bir aranın ardından yaşamış olduğu sıkıntıların sona ereceğini ve rahata kavuşacağını işaret etmektedir.

Rüyada Silahla Vurulmak ve Kan Akması

Rüyayı gören kişinin özellikle iş hayatı ile ilgili bazı sıkıntılar yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda ailesine yeterince zaman ayırmaması nedeniyle huzursuz ve mutsuz olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Omzundan Vurulmak

Rüya yorumlarına göre rüyada omzundan vurulmak iş hayatı ile ilgili yaşanacak olan sıkıntıların habercisi olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin yakın zamanda kötü bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

 

 

webtoz.com