Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görüyorsanız bu durum ise çok büyük ve hayırlı diyebileceğimiz kısmetlerin hayatınızda olacağını bize söyler.

Rüya sahibini bekleyen çok güzel ve aynı zamanda da hayırlı bazı kısmetler var.  Rüya shibi de bu hayırlı kısmetleri bundan sonra en güzel şekilde değerlendirmeye başlayacak. Rüyayı gören kişi açısından dertli dönemlerinde artık son bulmaya başlayacağına işaret eder.  Bundan sonra rüya sahibini bekleyen çok ama çok mutlu bir süreç  bekliyor demektir.  Mutluluk kapısını çlcak. Yeni insan ise hayatına çok hızlı bir şekilde giriş yapmak isteyecek. Htta bu insanı tanıdıktn sonr ise çok çabuk şekilde ani kararlar verme durumu söz konusu olabilir. Çünkü fırtınalı bir aşka tutulmaya başlamış olacaksınız. Bundan sonra mutlu olacağınız anlara doğru en güzel şekilde adım atmaya başlar  hale  geleceksiniz. Rüyada yağmur yağdığını görmek güzel bir rüyadır.

Rüyada Yağmur Yağmak

Rüyada yağmur yağmak ise haneye girecek olan bereketi simgeler. Bundan sonra maddi anlamda bir sıkıntılı süreç içerisinde olmayacaksınız. Tam aksine kendinizi her yönden memnun edecek bereketli ve bol kazançlı şeyler yaşarsınız. Maddi kayıplarınız olmaz ve yanındaki kişilere de artık yardımınız dokunmaya başlar hale gelir.

webtoz.com