Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak, kişinin Allah’ın rahmetine ulaştığına ve şefkat dolu bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyasında yağmurda ıslandığını gören bir kişinin güvende olacağı ve korkularından sıyrılacağı anlamına geliyor. Rüyasında yağmurda ıslanan bir kişinin her türlü olumsuzluğa rağmen umudunu kaybetmeyerek başarıya ulaşacağı ve asla pet etmeyeceği şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında yağmurda ıslanan bir kişinin gerçek hayatta sahip olduğu kötü huyları ve günahları terk ederek iyiliği bulacağına işaret ediyor.

Rüyada yağmurda sırılsıklam ıslanmak, rüya sahibinin geçmiş günahlarından ders alarak daha olgun ve dinine daha uyan biri haline geleceği şeklinde yorumlanıyor. Rüya sahibinin geçmişte ki günahlarını telafi etmek amacıyla gelecekte ki hayatında iyilik ve güzellik yolunda yürüyeceğini işaret ediyor.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek; rüya sahibini uzun süredir aklını meşgul eden dertlerinden sıyrılarak düze çıkmaya yönelik atımlar atacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında yağmurda yürüyen bir kişinin hayatının geri kalanında çocuklar gibi şen olacağı ve bu sayede alacağı kararlarda artık iyilik ve güzelliği temel alacağını işaret ediyor.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek