Rüyada Yavru Köpek Görmek

Rüyada Yavru Köpek Görmek

Rüyada yavru köpek görmek duruma göre düşmanlık ya da sadakat şeklinde yorumlanır. Eğer dişi köpek görülürse yuvasını koruyan kadın anlamına gelir. Köpek yavrusu ise haneye gelecek çocuğa işarettir. Beyaz köpek Müslüman çocuğa, siyah köpekse aileye liderlik edecek çocuğa işarettir.

Rüyasında bir köpeğin yavrusunu emzirdiğini gören rüya sahibi çocuklarından hayır görecektir. Rüyayı gören bekarsa hayırlı bir evlilik yapacaktır.

Rüyada köpek kovalaması dikkatli olunması anlamına gelir. Kötü kimselerden kurtulmaya işaret etmektedir. Rüyasında evinde köpek olduğunu gören kişinin düşmanı bile iyi niyetlidir.

Rüyada Köpek Havlaması

Rüyada köpek havlaması dedikodu yapan düşmana çıkar. Çok sayıda köpek görülmesi düşmanın da çok olduğuna çıkar. Bir kişi rüyasında kendisi köpek gibi havlıyorsa arzu ve isteklerine kavuşmak istiyordur.

Rüyada görülen çok küçük aciz köpek, güçsüz kişilere yorulur. Büyük köpek ise cahil adama işarettir. Köpeğe kemik vermek, iyilik yapan kişinin kötülük göreceğine çıkar. Köpeğin berrak su içmesi, hayatın boş geçirilmesi ve başın derde girmesi anlamına gelir.

 

webtoz.com