Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada erik görmek kişinin eşi ya da çalışanı gibi kişilerin sadakatsizliğine uğrayacağı anlamını taşır. Kuru erik olmayacak iş peşinde koşmak anlamına gelirken, sarı erik hastalık ve düşmana işarettir.

Mevsiminde görülen yeşil erik mal sahibi olunacağı anlamına gelir. Kayıp olan bulunacak, arzu edilen şeye kavuşulacaktır. Vakitsiz görülen erik ise hastalık ve üzüntülere işarettir. Tatlı erik faydalı ve hayırlı iş ve kişilere çıkarken, ekşi erik ise tam tersine çıkacaktır.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yemek hastalıktan şifa bulmak anlamına gelir. Zenginlik ve mutluluğa işaret eder, işlerin yoluna gireceği anlamına gelir. Rüyada yeşil erik yemek hayırlıdır, yapılan yatırımlar kazanca dönüşecektir.

Rüyasında erik topladığını gören kişinin hayatı bazı hastalıklarla geçecektir. Aynı zamanda erik toplamak makam mevki ya da terfi gibi iş hayatınsa yükselmedir.

Rüyada kırmızı erik görmek sıkıntılardan kurtulmak ve ferahlığa ermektir. Rüyayı gören kişi bekarsa mutlu bir evlilik yapar. Evli ise de evliliği mutluluk ve huzur içinde geçer. Siyah erik ise zenginliğe işarettir.

webtoz.com