Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, kişinin hayatında oldukça ilim irfan sahibi gizli bir düşmanın olduğunu işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi yeşil yılanla sakin bir şekilde konuşuyorsa bu durum kişinin gerçek hayatta düşmeni ile barışacağı ve husumetin son bulacağı anlamına geliyor. Rüyasında her yerde yeşil yılan gören bir kişinin ise çevresi ve akrabaları tarafından kıskanıldığı ve onunla ilgili kötü konuşulduğu şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada yeşil yılan ezmek, kişinin kendisine zarar verecek düşmanlarla mücadelesinden galip ayrılacağına ve güvenli bir duruma geleceğine işaret eder. Kişi rüyasında yeşil bir yılan kovalıyorsa bu durum yine kişinin düşmanlarına karşı üstünlük kuracağı ve onları çevresinden uzaklaştıracağı şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Yeşil Yılan Soktuğunu Görmek

Rüyada yeşil yılan soktuğunu görmek; kişinin hiç beklenmediği bir esnada beklenmediği bir kişi tarafından büyük bir hayal kırıklığına uğratılacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında yeşil yılan tarafından sokulan bir kimse gerçek hayatta düşmanları tarafından büyük bir zarar göreceği ve oldukça zor durumda kalacağına işaret ediyor.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek