Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek sevmediği ortamda bulunan birinin huzura ereceğine işarettir. Kendini evinde hissetmek isteyen birine gönderme yapar.

Rüyada Ormanda Gezdiğini Görmek

Rüyasında ormanlık alanda tek başına gezdiğini gören kişi çevresinde olan biten sorunlar nedeniyle çok bunalmış demektir. Aile içi sorunları olan birinin huzuru ormanda bulmak istediğinin göstergesidir. Bazen başka birinden gelen bir davranışın mutlu etmesi olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Yeşil Düz Alan Görmek

Çok mutsuz hayat yaşayan birinin düzlüğe ereceği anlamına gelir. Rüyada çimlerle dolu ferah yeşil bir alan görmek, uzun yıllar mutsuzluk yaşayan birinin istediği aile yaşamına kavuşması demektir. Ailesinde sıkıntıları olan biri yeşillik gördüğünde anlayışlı ve vefalı bir aileye sahip olacak demektir.

Yeşillik Suladığını Görmek

Rüyada yeşillik görmek ve bu alanı sulamak, bir kişinin yardıma ihtiyacı olduğu ve bu ihtiyacın karşılanması gerektiğine işaret eder. Bazen de çok uzun süre çalışma yapılacak bir iş anlamına gelir. Aylarca veya yıllarca yapılması gereken bir görev misyon demektir. Denizle beraber yeşillik gören kişinin işleri yolunda gider.

webtoz.com