Rüyada Yılan Isırması

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması büyük uğursuzluklardan bir tanesidir. Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda büyük bir yıkım yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin yıkılmasına neden olacak bazı kötü olaylar görülebilir. Rüyada yılan ısırması, rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü niyetli insanlara inanacağını gösterir.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek iş ve ve aile hayatında ihanete uğrayacağına işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin, sağlık durumunun çok iyi olduğunu da gösterir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, iş hayatındaki başarıları çekemeyen kişilerin bulunduğunu gösterir. Bu rüyayı gören kişilerin herhangi bir sorun yaşamadığına ve rakiplerin sırtını yere getireceğine inanılır.

Rüyada Yılanın Isırdığını Görmek

Rüyada yılanın ısırdığını görmek rüya sahibinin kederli anlar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin başarılarına mani olacak, elindekini avucundakini kaybetmesi için her şeyi yapabileceğini gösterir.

Rüyada Yılan Isırması ve Kanaması

Rüyada yılanın ısırdığını gören kişiler çok büyük sıkıntılara girebilir. Girilen sıkıntının ailevi sorunlara ve tartışmalara yol açacağına işaret edilmektedir. Rüyada yılanın ısıtması genel olarak hayırlı şekilde yorumlanmaz.

webtoz.com