Rüyada Yılan Sokması

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada yılan görmek genellikle düşmanlara yorulur. Özellikle siyah ve ürkütücü yılan bu şekilde tabir edilir. Ancak genellikle yılan hayırlara çıkar. Rüyada çok sayıda yılanın kendisine saldırdığını gören kişi düşmanlardan zarar geleceği anlamına gelir.

Rüyada yılan sokması akrabanın rüya sahibine zarar vermesi olarak yorumlanır. Eğer yılan yanına gelir ancak sokmazsa düşmanlardan kurtulmak şeklinde yorumlanır. Kendisine saldıran yılanı öldürmek düşmanları alt etmek anlamına gelir. İş ya da aile hayatında kaybedenleri geri kazanmak anlamına gelecektir. Yılanı ölü şekilde görmek hastalığa yakalanmaya işaret edebilir.

Yılanın sokaklarda gezdiğini görmek bir savaş çıkacağı anlamına gelir. Yılanın öldürülmesi halinde savaş bitecek ve huzur sağlanacaktır.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılan sokması düşmana işaret edilmektedir. Yılandan korkmak ise verilen sözlerin tutulacağı şeklinde olumlu yorumlanacaktır. Kişinin rüyadan korkmaması ise iş hayatının iyi gideceği anlamına gelecektir. Rüyada yılanın konuşması düşmanla barışmak şeklinde yorumlanır.

Rüyasında evine yılan girdiğini gören kişinin düşmanları yakınındadır. Eğer yılan evde yaşıyorsa evdeki kişilerin günahkar olduğu anlamına gelecektir.

Rüyada Sevgilinle Yılan Görmek

Rüya Sahibi Rüyasında Yılan Saldırıyorsa Eşi Veya Sevgilisiyle Kötü Günler Yaşayabilir.

Arkadaşlar Geçmişte Yaşamış Olduğum Bir Olayı Yazmak İstiyorum.Bir Flörtüm Vardı Yaklaşık 2.5 yıllık Evlenmek İstediğim Bir Bayandı. Neyse Bir Gece Rüyamda Siyah Bir Yılan Sevdiğim Kadın Ve Ben Varım Yılan Saldırmak İçin Arkamdan Dolanıyor.Sevdiğim Kadın Normal Tavırlar Sergiliyor.Vurmama Rağmen Ölmüyor.Bu Rüyadan En Fazla 2 Ay Sonra Biz Kavgayla Ayrıldık.Yaşamış Olduğum Bir Olaydır

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek