Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak büyük bir üzüntü ya da dertten kurtulmak anlamına gelir. Dağ, taş gibi yerlerden atlamak ya da buna benzer yükseklerden atlamak ayrıca bir servet kazanılacağı anlamına gelir. Kişi aynı zamanda güç kazanacaktır. Bazı alimler ise tam tersine bu rüyanın güç kaybetmek anlamına geldiğini söylemektedir.

Rüyada bir yerden atladığını gören kişinin canını sıkan bir söz gelecektir. Gençler için sevdiğine kavuşmak ya da devlette görev almak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada uçurumdan atlamak ya da dağdan yuvarlanmak ise hayatta zorluklarla karşılaşılacağı ve geçimin zor sağlanacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada binadan atlamak beklenmeyen bir durumla karşılaşmak ve zor durumda kalmaya işarettir. Rüyada bir duvardan atlamak beklentilerin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyada yüksekten düşmek şan, şöhret ve makam mevkiye ulaşmaya çıkar. Bol para, uzun ömür, rahat yaşam, rızık bolluğu gibi güzelliklere çıkacaktır. Rüyada birinin kendi üstüne düştüğünü gören düşmanın kendisine galip geleceği anlamına gelir. Birinin kayıp düşmesi felakete uğramak anlamına gelir.

webtoz.com