Rüyada Yüzmek 

Rüyada Yüzmek 

Birçok manaya gelen rüyada yüzdüğünü görmek ile alakalı yorumda bulunmak nasıl yüzüldüğü ve  nerede ve işleminin gerçekleştiğine göre değişkenlik gösterir.

Sadece yüzmek ile alakalı değerlendirme yapmak yanlış olacağından kişinin nerede yüzdüğü, nasıl yüzdüğü ve hangi şekilde yüzdüğü dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir.

Rüyada Yüzmek

Hem hayır hem şer olarak yorumlanabilen rüyada  yüzmek, dikkatli bir şekilde yorumlanmalıdır. Denizde yüzmek başarılı bir iş hayatı ve istenilen her şeye ulaşmayı simgelemektedir. Kişi rüyasında temiz bir suda yüzdüğünü görüyorsa maddiyat bakımından varlıklı bir hale geleceği ve parasal durumunun çok çok iyi olacağına yorulur. Kişi hayatım boyunca atacağı her adımda başarıya ulaşacak ve ömrümün kalanını mutluluk içerisinde geçirecektir

 

Kişinin rüyasına yüzdüğü çok bulanık kirli bir ise bu durumda rüyada pis suda yüzmek ibrenin tam tersine döneceği ve orada aşk hayatı boyunca da mutlu olamayacağız sürekli kavga içerisinde olacağına yorulur. Böyle sıkıntılı bir durumda kişi ne kadar çabalarsa çabalasın boşa kürek çekmekten başka bir işe yaramayacaktır.

webtoz.com