Sabah İle İlgili Sözler Resimli

Uzun bir yol yürüdüm bir toplumla birlikte. O uzun yol, vara vara bir utanca vardı.Sabah İle İlgili Sözler Resimli

“yıllardır hep aynı sabah”

Sıla beni o kadar güzel özetliyor ki; her gece daha yorgun, her sabah daha kırgın.
Sabah İle İlgili Sözler ResimliBöyle Sanki Kervan Gelmiş Herkesi Almışta
Bi Beni Bırakmış Gibi Bir Sabah..

Sabah İle İlgili Sözler ResimliAh, nasıl bir sabah bu? Hayatın aptallığına uyandırıyor beni. Sabah İle İlgili Sözler Resimliher sabah taze bir ümitle uyananlar, hiçbir kapıya kilit vuramayanlar, sevginin her şeyi değiştireceğini düşünüp sevdikçe hiçbir şeyi değiştiremeyenler. Sabah İle İlgili Sözler ResimliGözünü açıyorsun,
Sabah…
Bir göz kırpıyorsun,
Akşam…
Erteleme hiçbir şeyi;
Senden hızlı koşuyor zaman… Sabah İle İlgili Sözler ResimliSabah, ıstırap çeken kalplerin akşamıdır. Sabah İle İlgili Sözler ResimliSabah kalktığında hayatta olmanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu düşün..Nefes almanın, düşünmenin, zevk almanın, sevmenin.. Sabah İle İlgili Sözler ResimliHer akşam ölüyor ve her sabah doğuyordum.

Keşke her sabah,
Güneşten önce yüreklere merhamet ve vicdan doğsa….!! Sabah İle İlgili Sözler ResimliYapılacak en güzel şey; sabah uyanıp önce kendinden, sonra ne varsa uzaklaşıp bir daha gelmemek üzere yola düşmek. Sabah İle İlgili Sözler ResimliFabrika bir ejderhaydı ; her sabah insanları yutan, akşamları yorgun insanları kusan. Sabah İle İlgili Sözler ResimliGece mutluluktan sabah vicdan azabından ağlıyordum.

Sabah kalktığında hayatta olmanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu düşün..Nefes almanın, düşünmenin, zevk almanın, sevmenin…”

webtoz.com
Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler