Sahtelik ile İlgili Sözler

Sahtelik ile İlgili Sözler

Âşıktım ben, hem sahte gözlerine hem sahte sözlerine. Senin iki lafından biri yalan, meğer her şey hayalmiş. Düşünüyorum belki senin hayalin bile sahte.Sahtelik ile İlgili Sözler

Timsah gözyaşı dökenlerin sahteliği gösterişinden belli olur. Sahtekâr insan yalnızken güldüğü olaylara sen varken ağlamaya tutulur.

Olacaksa dostluğun sahte, bırak beni baş başa kendimle. Çıkacaksa ağızından yalan kelam, ben sensiz de yaparım vesselam.

Yazın kavuruyorsa ortalığı sahteliğinden dolayı yanacağın cehennemi hatırla. Yanacaksın hem de kavrula kavrula.

Sahtelik ile İlgili SözlerDostluğun sahteyse başkasının dediği tek bir söze inanırsın. Sen benim dostumsan sadece benim lafıma bakarsın.

Evimi açtım sana, nankörlük yap diye değil. Güldüm yüzüne, o sahtekâr değildir diye. Sen sahtenin önde gideniymişsin ama göremedikten sonran nafile.

Satış danışmanları gibisin sevgili, gülüşün sahte sırf kazanmak için. Onlar para kazanmak için sahtecilik oynuyor sen menfaatlerin için.

Alkolün sahtesi bile çarpmadı senin sahtekârlığın kadar. İnsan mısın sen be açtığın yaram hala kanar.Sahtelik ile İlgili Sözler

Senin gibi sahteyle yol yürümektense olduğum yerde saymayı tercih ederim. Senin gideceğin yol da kendin gibi sahtedir sevgilim.

Sahte insanlara sahte gülücükler ata ata gerçek insanlara nasıl gülündüğü unuttum. Varsa hatırlatacak biri gelsin olsun umudum.

Sadece insan yapmaz sahte para, ya para yaparsa insanı sahte? Görürsün dostunun yüzünü o zaman dersin ki bu da nasıl bir kahpe.

Sahtelik ile İlgili Sözlerİşte yine yalnızım, sahte karakterleri geride bıraktım. Varsa benimle yürüyecek baba yiğit ben ona koşmaya hazırım.

‘’ senden nefret ediyorum’’ desen bile inanmam sana. Neme lazım senin nefretin de sahteyse aynı sevgin gibi?

Kendin nasıl kandırdıysan beni sahteliğinle, seni de kandırsın bir kahpe. Sen taşıyamazsın gerçekleri omzunda, biri de bir kazık atsın kalbine.

webtoz.com

Yüzüme oturduysa sahtekâr bir gülüş, içimdeki acıyı bastırmak için. Dil suskunsa sen gel düşün kalp ne halde, yanıyor için için.Sahtelik ile İlgili Sözler

Sahteliğin bayat çay gibiydi. Uzaktan bakınca anlayamadım ama yakından sevince içimi bozdun.

Sahte aşklara meze olmaktansa yalnızlığıma köle olurum. Sen de vurursan beni sırtımdan acımdan kül olurum.Sahtelik ile İlgili Sözler

Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler