Samsung Download Mode Nasıl Alınır

Samsung telefonunuz bulunuyorsa yazılım yüklemesi için ilk olarak cihazın Download Mode‘a almanız gerekir.

Download mod Samsung telefonları yazılım yüklemesine hazır hale getirir. Uygulama üzerinde söz konusu yazılım yüklemeleri genelde ‘Odin’ uygulaması üzerinden yapılır. Bu nedenle Odin Modu adı da verilmektedir. Download mode ayrıca android tabletlere yazılım yüklemesinde de kullanılır. Bu yüzden Samsung firmasına ait telefon ve tabletler aynı şekilde güncellenir.

Download moda alma metodu güncel olarak yer alan cihazların tamamında aynı yöntemle kullanılır. Bu yazımızda bulunan Download mod çalışmaması durumunda telefonunuzun ya da tabletinizin modeline göre arama yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Nasıl Yapılır?

Samsung Android yazılımlı telefonlarınızı Download moda geçirmek için ses kısma, ana ekran ve güç tuşlarına basarak açınız. Cihazı açtıktan sonra ünlem işareti gelene kadar tuşları bırakmayınız. Karşınıza teyit amaçlı ekran gelecektir. Yaptığımız işlemden vazgeçmek isterseniz ses kısma butonuna basabilirsiniz. Download moda geçiş yaparken ses açma butonuna basmalısınız. Download moda alınan akıllı cihazı Download moddan çıkarmak için güç butonuna basabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Android

General Mobile E-Tab 4 Wifi’ye bağlanma

Posted in Android

PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Posted in Android Android Sorunlar

Android Arka Plan Verilerini Kısıtlama Wifi

Posted in Android Android Sorunlar

Android Güncelleme Sonrası Isınma Sorunu