Samsung Galaxy A Serisi Rom Yükleme A30

Samsung marka telefon kullanıcıları için Samsung Galaxy root atma rom yükleme işlemi gerekli dosyanın indirilmesinin ardından sorunsuz şekilde devam ettirebilir.

Kullandığınız cihaza root atma işlemi yapmak istediğinizde Samsung Galaxy A serisi root atma rom yükleme A30 için verilen aşamaları takip ederek işlemi sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Öncelikle gerekli dosyaların indirilmesi gerekiyor. Cihazınızı bilgisayara bağlayabilmek için USB sürücülerini indirmeniz gerekir. Aynı zamanda rot dosyasını da indirmeniz gerekir.

İndirme işlemini tamamlamasının ardından telefon üzerinden Samsung Galaxy A30 root atma için USB hata ayıklama modunun açılması gerekir. Modu aktif konuma getirdikten sonra cihazı kapatarak dowland modunda açmanız gerekir. Bu işlemi ses kısma + güç + home tuşları ile yapabilirsiniz. Daha sonrasında açılan Odin dosyası içerisinde AP sekmesine tıklayarak dosya açılır. Dosya içerisindeki start tuşuna tıklayarak root atma işlemini başlatabilirsiniz. Bunun dışında Samsung Galaxy A30 rom yükleme işlemi yapmak isteyenler rom dosyasını indirerek aynı işlemi aşamalı olarak gerçekleştirebilirler.

Samsung Galaxy A30 rom Yazılımları

FilenameBuild nameOS version
February 2019 Security PatchA305FDDU1ASBA9.0
webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA