Samsung Galaxy Rom Yükleme Rom atma J8

Samsung Galaxy Rom Yükleme Rom atma J8

Rom dosyası bilgisayarınıza yükleyeceğiniz ODIN programı üzerinden yüklenmektedir. Samsung telefonlarda root nasıl atılır? Bu sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz orijinal rom dosyalarını telefonunuza yüklemek için alt tarafta yer alan butona tıklayarak talimat bölümüne giriniz. Daha sonra Odin programını çalıştın. Program telefonunuzu tanıma işlemi yapacaktır. Odin programı üzerinde “Auto Restart ve Reset Time” kutucuklarını işaretlemeniz gerekir. Bu bölümde rom dosyamız olan ‘’.tar.md5’’ uzantılı dosyayı seçiyoruz. Bütün işlemleri tamamlayınca Start tuşuna basıyoruz. Bu bölümde telefonumuza yani bilgisayar bağlantısını bekliyoruz. Telefonumuz yeniden başladıktan sonra ise Recovery Mode bölümünü seçiyoruz .Ses Açma, Home ve Güç” tuşlarına basarak wipe cache partition bölümünü seçiyoruz. Daha sonra “reboot system now” diyoruz.

Samsung Galaxy j8 Rom İndir [button style=”” color=”uckan-btn–red” size=”uckan-btn–small” link=”https://downloadmirror.co/2CRk/J810FJXU1ARF2_J810FOJM1ARF2_XSG.zip” icon=”” target=”true”]İndir[/button]

Root İçin King Root Programı Kullanabilirsiniz Ücretsiz Olarak Bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın