Samsung Galaxy Rom Yükleme Rootlama S10

Samsung Galaxy Rom Yükleme Rootlama S10

Android sistemine sahip olan Samsung cihazınızı, nasıl rootlarsanız. Bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. Samsung telefonlarda root nasıl atılır?

Samsung telefonunuzu root’layarak bazı uygulamalara sistem seviyesinde erişime şansına sahip olabilirsiniz. Böylece normalde ulaşamadığınız birçok kişiselleştirme işlemini kullanabilirsiniz.

Magisk Nedir?

Magisk, diğer root yöntemlerinin aksine sistem içerisinde değişiklik yapmadan telefonunuzu root’lamaya izin vermektedir. Bu uygulama sayesinde SafetyNet’i atlatabiliyor ve root gizli hale gelebiliyor. Normal root uygulamasından daha güvenli olmasının yanında root’u geri alma imkanı sunuyor. Bu yöntem üzerinden kazandığınız root erişimi, OTA güncellemelerine engel olmayacaktır.

Magisk ile Nasıl Root Yapılır?

Magisk, Android 5.0 ve üzerini kullanan cihazlarla kolayca çalışmaktadır. Root’lamaya başlamadan önce daha önce kurmuş olduğunuz root’u kaldırmanız gerekir. Magisk Manager’ı açtığınız zaman üst bölümde bulunan iki simge yeşil renge dönecektir. SafetyNet kontrolü seçeneği ise kırmızı halde bulunacaktır. Bu bölümden Enable Busybox ve Magisk Hide seçeneklerini aktif hale getirin. SafetyNet testini tekrarladığınızda işaret yeşil olduğu zaman telefon rootlamaya uygun hale gelecektir.

Samsung Galaxy Rom S10 Yazılımları

Samsung Galaxy S10 Romları Orjinal Yazılımlarıdır.

Galaxy S10 firmware download

ModelDateSoftware version | Android versionFree download link
SM-G970N07 Mar 2019G973NKSU1ASBA | Android 9G973NKSU1ASBA_G973NOKR1ASBA_KOO.zip
SM-G970UNAG970USQU1ASAT | Android 9G970USQU1ASAT_pre-installed_firmware.zip

Samsung Galaxy Rom Yükleme Rootlama S10

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA