Samsung Galaxy S7 Rom Yükleme

Samsung Galaxy Rom Yükleme Rootlama S7

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere Samsung ‘un Galaxy S7 model telefonlar üzerinde Custom Recovery mod kurmayı göstereceğiz. Sizde bu modellerden birine sahipseniz aşağıdaki yöntemlerle rootlama uygulamasını kullanabilirsiniz. Samsung telefonlarda root nasıl atılır?

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Root Yapma

Birinci Adım

Telefonunuzda Ayarlar / Telefon Hakkında / Yazılım bilgileri / Yapım numarası bölümüne giriyoruz. Daha sonra Geliştirici seçeneklerinden OEM kilit bölümünü aktif hale getiriyoruz.

İkinci Adım

İndirmiş olduğunuz Odin zip arşivini masa üstüne çıkarmanız gerekir. Telefonlarınıza uygun indirdiğiniz Root dosyası arşivindeki .tar.md5 uzantılı dosyayı çıkarın.

Üçüncü Adım

Odin programını çalıştırdıktan sonra “AP” bölümünü tıklayın. Açılan pencere üzerinden masa üstüne çıkarttığınız root dosyanızı seçin.

Dördüncü Adım

Telefonunuzu tamamen kapatın. Daha sonra Ses Kısma + Orta tuş + Güç tuşlarına aynı anda basılı tutun. Download Mod açılınca Telefonu USB Kabloya USB’yi de Bilgisayara takın.

Beşinci Adım

Daha sonra Odinde “Start” bölümüne tıklayarak kurulumu başlatın. Yükleme tamamlandığı zaman Odinde PASS yazısı gelecektir. Böylece root işlemi tamamlanacaktır.

Samsung Galaxy S7 Rom Yazılımı

SM-G930F26 May 2018G930FXXU2EREM | Android 8.0.0 Oreo[button style=”” color=”uckan-btn–red” size=”uckan-btn–small” link=”http://downloadmirror.co/1Mws/G930FXXU2EREM_G930FOJV2ERE8_TUR.zip” icon=”” target=”true”]İndir[/button]
webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA