Samsung M20 İnceleme

Samsung M20 İnceleme

Samsung’un fiyat performans dengesinde öne çıkan modellerinden olan Samsung Galaxy M20 hem keyifli bir kullanım sunuyor hem de pek çok bütçeye hitap ediyor.

Samsung M20 Ürün Özellikleri

Samsung M20 ürün incelemesi yapmadan önce, ilk bakışta ekran kasa oranı oldukça dikkat çekiyor. Çünkü kasanın yüzde 90’ı ekran olarak sunulmuş. Geniş ekranda izleme keyfi arayanlar için oldukça ideal bir özellik. 63 inç Full HD+ ekran ve çift kamera bulunuyor. Çift kamera akımına uyan bu modelde kameralardan biri 15, diğer ise 5 megapikseldir. Ön kamera ise 8 megapikseldir. Böylece yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekmek isteyenler, selfieye doyamayanlar için oldukça idealdir.

Cihazın performans özelliklerine bakacak olursak 8 çekirdekli Exynos 7904 işlemci ve 3 GB RAM bulunuyor. Ayrıca bu işletim sistemine 32 GB’lık hafıza eşlik ediyor. Cihazınızı hızlı bir şekilde kullanırken, dev ekranda video izlerken şarjınız hemen bitmesin diye de 5.000 Mah batarya sunulmuş. Eminiz ki kullanıcıların bu cihazda en sevdiği özelliklerden biri bu dayanan şarj olacak. Çünkü akıllı telefonlarda kullanıcıları en çok kısa sürede biten şarjlar üzüyor.

Fiyat-Performans

Galaxy M20 fiyatı da tüm bu özellikler düşünüldüğünde oldukça cazip görünüyor. Amiral gemilerin dörtte biri fiyattaki bu ürünün özellikleri gerçekten göz dolduruyor. Bu yüzden fiyat performans dengesi yüksek akıllı telefon arayanlar mutlaka bu ürünü de bir kenara not almalılar.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA