Şeyda Coşkun Diyeti

Şeyda Coşkun Diyeti

Şeyda Coşkun daha çok kişiye özel beslenme programı uygulaması ve herkesi zayıflatması ile tanındı. Ama genel olarak düzenlediği diyetler de çok etkili olarak biliniyor. Bu diyetler arasında en ünlü olanlardan birisi yumurta ve ananas diyetidir. Bu diyetin 3 günde 3 kilo verilmesi hedefleniyor. Aşağıda kısaca bu diyetin nasıl uygulanması gerektiği ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

3 Günde 3 Gün Diyeti

Kısa sürede 3 kilo verilmesi hedeflenen diyet kısa süreli bir şok diyettir. Herhangi bir özel gününüz yaklaştığında ya da kısa süreli bir motivasyona ihtiyacınız olduğunda bu diyete başvurabilirsiniz. İlk gün sabah kahvaltıda 15 ya da 20 tane çilek ya da frambuaz ve bir yemek kaşığı yulaf tüketiyorsunuz. Öğle ve akşam yemeğinde de aynı şekilde devam etmeniz gerekiyor. İkinci gün ise yine üç öğünde de aynı şeyi tüketiyorsunuz. Bu seferki menünüz bir haşlanmış yumurta ve iki yumurta beyazından oluşuyor. Ayrıca günde üç kere bir dilim ananas da yiyebiliyorsunuz. Üçüncü gün ise kahvaltıda bir dilim hindi füme içerisine iki tatlı kaşığı lor peyniri sarıp yiyorsunuz. Öğlen ise 100 gram kadar derisiz ızgara ya da haşlanmış tavuk, akşam ise yağsız mantarlı hindi göğüs sote hazırlayıp tüketiyorsunuz.

 3 Günde 4 Kilo Diyeti

Şeyda Coşkun’un önerdiği bir diğer diyet ise yine 3 günde 3 ya da 4 kiloyu hedefliyor. Bu diyette ilk gün sadece balkabağı, tarçın ve karanfille hazırlanmış bir balkabağı detoksu ve 3 fincan detoks çayı içiyorsunuz. İkinci gün ise her öğünde bir haşlanmış yumurta ve aralarda birer greyfurt, son gün de sabah ızgarada pişirilmiş 4 mantar, öğlen ve akşam ise 80 gram ızgara et ya da tavuk öneriliyor. Şeyda Coşkun’un bütün diyetleri hızlı bir şekilde kilo verdiriyor. Dikkatli takip eder ve tam olarak yaparsanız farklı detoks önerilerinden 3 günlük ya da 10 günlük diyet listelerinden faydalanabilirsiniz.

webtoz.com

Sporcu Diyeti

Salatalık Diyeti

Sağlıklı Kilo Verme Yöntemleri

Popüler Diyet Listeleri