Sizinde Bacaklarınız Güzel Olabilir

Sizinde Bacaklarınız Güzel Olabilir

Ayaklarınızı, dizlerinizi ya da bacaklarınızı beğenmiyorsanız ve bundan dolayı şort ya da etek giyerken tereddütte kalıyorsanız bu haberi mutlaka iyi okuyun. Op.Dr.Coşkun Taşçı bu bölgelerdeki iyileştirmelerle ve estetik operasyonlarla ilgili bilgiler verdi.

Lazer teknolojisi tüm vücutta olduğu gibi bacak ve ayak estetiğinde kullanılabiliyor. Ağrısız, kansız ve iz bırakmadan yapılabilen lazer estetik operasyonları slim-lipo genel anestezi kullanılmadan uygulanan bir işlemdir. Ameliyat olan hasta kısa bir süre istirahat ettikten sonra işine, alışverişine devam edebilir.Slim-lipo lazer lipoliz operasyonları ile birlikte. Korselerden, ödemlerden, hematomlardan, şişliklerden ve morluklardanda kurtulmuş oluyorsunuz.

Sizinde Bacaklarınız Güzel Olabilir

Slim-lipo operasyonu ile damar, sinir, tendon gibi yapılara zarar vermeden ve komplikasyon riskini sıfıra yakın kabul edilebiliyor. En zor operasyonlardan sayılan ayak bileğindeki yağ dokusu bile rahatlıkla eritilerek alınabiliyor. Bu yöntemin en güzel özelliklerinden biriside yağ dokusu alınan bölgelerdeki cildin gerginleştirilmesinde de yine aynı lazerin kullanılabilmesi. Genç yaşlarda operasyon geçiren cildin ileriki yaşlarda elastikiyetlerini ve kalitesini kaybetmesi ile bu sıkılaşma ve gerginleşme gerçekleşmiyor ve kötü bir durum ortaya çıkıyor.

Sizinde Bacaklarınız Güzel Olabilir

Diz altı ise özellikle kas, tendon, sinir ve damar paketlerinin cilde oldukça yakın olduğu bir bölgedir. Tüm bu yapılar hareket ve duyusal anlamda oldukça büyük öneme sahiptirler. Bu kadar önemli ve hayati anatomik yapının bulunduğu diz altı, liposuction açısından yıllarca yasak bölge olarak kabul edildi. Kalın bilekler, çizme giymeyi engelleyen baldırlar, bacakların tüm görüntüsünü bozan diz içleri, iç çamaşırı veya bikininin hemen altında moral bozucu bir görüntü sergileyen bacak içleri lazer lipoliz yardımıyla son derece kısa ve ağrısız bir şekilde tamamen yok edilebiliyor.

Sizinde Bacaklarınız Güzel Olabilir

Yine doku yetersizliği veya kemiksel bazı deformiteler dolayısıyla çarpık görünen diz altı bacaklar için de silikon implantlar oldukça tatmin edici sonuçlar verebilmektedir. Lokal anestezi altında rahatlıkla uygulanabilen bu implantlar sayesinde hastalarımız yıllardır kaçındıkları kısa etekleri veya taytları rahatlıkla giyebilmektedirler.

webtoz.com
Posted in Kadın

Düğün Davetiye Kartları 2020

Posted in diyet

Sporcu Diyeti

Posted in diyet

Salatalık Diyeti

Posted in diyet

Sağlıklı Kilo Verme Yöntemleri