Telefon Kendini Açıp Kapatması Sorunu

Telefon Kendini Açıp Kapatması Sorunu

Telefonunuz kendiliğinden kapanıyor ya da kapanıp açılıyorsa sizin için bir yazı hazırladık. Telefon kendini açıp kapatması sorununu buradan çözebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu yazımızda hızlı çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Akıllı telefonların gelişmesi ile beraber hayatımızın her alanında bu cihazlar kullanılmaya başlandı. Android ve IOS kullanıcılarının yaşamış olduğu kendi kendine kapanıyor sorununun çözümü bulunuyor mu? Telefonların gelişmesi donanımsal özelliklerinde artmasına neden oldu. Bilgisayarda yaşanan sıkıntılar artık telefonlarda da ortaya çıkmaya başladı. Özellikle cihazların kendi kendine kapanması günlük işlerimizin aksamasına neden oldu.

Telefon Kendi Kendine Neden Kapanır?

Bu problem yazılımsal ya da donanımsal olarak karşımıza çıkar. Donanımsal sorun barsa pil düzeyi düştüğü zaman telefonunuz hemen kapanacaktır. Telefonun kapanma nedenleri arasında batarya çok önemli bir yer tutmaktadır. Telefonunuz açılıp kapanıyorsa sorunun bataryadan kaynaklandığını belirtebiliriz. Böyle bir durumda ise telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekir. Telefonun bataryasını vakit kaybetmeden değiştirmelisiniz.

Kullandığınız telefonların Android ya da IOS işletim sistemlerini güncel tutmanız gerekir. İşletim sisteminin son sürüm güncellemesin yaparak hız ve güvenliği en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Telefon yazılımını ayarlar menüsü üzerinden kontrol ederek güncellemeleri tamamlayabilirsiniz. Eğer bu yöntemler sorunu gidermezse fabrika ayarlarına dönebilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Android Sorunlar

AÇILMAYAN CASPER TABLETLERİ AÇMA

Posted in Android Android Sorunlar

Android Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü

Posted in Android Sorunlar

Android Mürekkep Akma Sorunu

Posted in Android Sorunlar

Pubg Global Sürüme Bu Hesapla Giriş Yapılamaz Hatası