Telefon Olmadan Bilgisayardan Whatsapp

Telefon Olmadan Bilgisayardan Whatsapp

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, akıllı telefon kullanıcıları tarafından kullanılmaya devam ediliyor. Peki ya akıllı telefonunuz yoksa bilgisayar üzerinden whatsapp nasıl kullanılır? Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

WhatsApp’ı kullanabilmek için akıllı telefonunuzun olması gerekmiyor. Sadece bir bilgisayarınızın olması yeterli. Akılı telefonunuz olmasa bile bu uygulamayı bilgisayarınız üzerinden kolayca çalıştırabilirsiniz. WhatsApp’ı bilgisayarda doğrudan açamazsınız. Bunun için program kullanmanız gerekir. BlueStacks gibi bir Android emulatörünü indirerek bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. BlueStacks üzerinde WhatsApp kullanarak hiçbir problemle karşılaşmadan doya doya mesaj atabilirsiniz. Bilgisayarda WhatsApp kullanabilmenin tek yolu bu programlardan destek almaktır. Bu emulatör programları günümüzde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Bilgisayar Üzerinden Whatsapp

İçin Elinizde Bir Telefonun Olmak Üzeredir Bunun Sebebi BlueStack Üzerinden Kurduğunuz Whatsapp Uygulamasının Doğrulama İstemesidir.Sadece Bunun İçin Telefona İhtiyaç Vardır.

Diğer İşlev İse Bildiğiniz Üzere Whatsapp Uygulamasında Bulunan Sağ Üst Köşeden Whatsapp Web Uygulamasıdır.Whatsapp Web Üzerinden Bilgisayar Araçılığı İle Whatsapp Panelinize Bağlanabilirsiniz.Bunun İçin Telefonuzun Ve Bilgisayarınız Aynı Ağ da Olmalıdır.Doğrulama İşlemi Kare Kod İle Yapılmaktadır.

 

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU