Telefonda E-mail Nasıl Açılır?

Telefonda E-mail Nasıl Açılır?

Akıllı telefonlar sayesinde günümüzde özellikle telefonda email kullanmak isteyenler kesintisiz olarak iletişim olanağı elde edebilirler.

Gmail Almak İçin Herhangi Bir Google Hesabı Almanız Gereklidir.Google Üye Olup Google Tüm Sistemlerini Tek Bir Üyelik İle Kullanabilirsiniz.Google hesabınız için internet tarayıcınızda https://accounts.google.com/SignUp adresinden Kayıt Olabilirsiniz.

Telefon üzerinden email hesabına ulaşım sağlayarak ‘kayıt ol seçeneğine tıklayabilirsiniz. Email açmak isteyenler için akıllı telefonlar üzerinden işlem yapılabilir.

Yeni almış olduğunuz telefon üzerinden email hesabınıza ulaşmak ya da yeni email adresi açmak istediğinizde aşamalı şekilde gerçekleştireceğiniz işlemler doğrultusunda herhangi bir problem yaşamadan sonuç alabilirsiniz. Yeni hesap açmak isteyenler hesap oluştur seçeneğine tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra hesabı oluşturabilirler.

Email Adresi Nasıl Alınır?

Telefonunuz üzerinden hotmail ya da outlook hesabınıza ulaşmak istediğinizde mail adresiniz varsa uygulamayı indirebilir ve daha sonrasında giriş yapabilirsiniz. Hesabı bulunmayanlar telefonda email adresi nasıl alınır? Sorusunun cevabını hesap oluştur seçeneğini tıklayarak kolayca öğrenebilirler. Gerekli bilgilerin girilmesi hesap almak için yeterli olmaktadır. Daha sonrasında almış olduğunuz hesap bilgileri ile telefonunuz üzerinden hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

webtoz.com

evde kal Resimlı Sloganlar

Hazreti Kime Denir Mevlana’ya Neden Hazreti Diyorlar

Obezite Nedir Ve Neden Olur

LİNKLERE RESİMLERE VİRÜSLERİ NASIL YERLEŞTİRİYOLAR