Telefondan E-devlet Şifresi Nasıl Alınır?  

Telefondan E-devlet Şifresi Nasıl Alınır?  

Arkadaşlar Telefon Üzerinden E Devlet Şifresi Alamazsınız Fakat E Devlet Uygulamasına Banka Hesabınız Aracılığı İle Giriş Yapabilirsiniz.

Farklı bilgilere ulaşmak için e-devlet sistemine ulaşmak isteyenler şifre unutmaları durumunda telefon üzerinden şifre alabilirler.

Unutmanız durumunda telefondan e-devlet şifresi nasıl alınır? Sorusunun cevabı ile gerekli işlemleri gerçekleştirerek yeniden PTT şubelerine gitmenize gerek kalmadan şifre alabilirsiniz.

Daha önce e-devlet sistemine erişim sağlamaları durumunda cep telefonu numaranızı sisteme kayıt etmeniz ve doğrulamanız halinde telefondan e-devlet şifresi alma işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olmayan cep telefonları üzerinden şifre alımı yapılamamaktadır. Bu nedenle yeniden PTT şubesine giderek yeni bir e-devlet şifresi alınması gerekmektedir. Sisteme erişim sağladıktan sonra telefon ile yeniden şifre almak isteyenler ‘şifremi unuttum’ seçeneğine tıklayarak gerekli işlemleri gerçekleştirebilirler.

Telefon Numarası İle E-devlet Şifresi Alma

E-devlet şifresini unutmanız durumunda telefonunuz sisteme kayıtlı ise bu durumda şifremi unuttum seçeneğine tıklayarak daha sonrasında telefonunuz üzerinden gönderilecek mesajı ile yeni bir şifre alımını gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılar ihtiyaç duyabilecekleri her durumda telefondan e-devlet şifresi almak için giriş yaptıklarında mutlaka sisteme telefon numaralarını kayıt etmelidir.

webtoz.com
Posted in İnternet

İNTERNETE BAĞLANAMIYORUM SORUNU

Posted in Ağ Sistemleri

Android ağa erişim reddedildi Hatası Çözümü

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi ele geçerse ne olur

Posted in İnternet

Çalınan Hotmail Adresini Geri Alma