THY 90. Yıl Dönümü Mesajı Gerçekmi

Alta Bahsetmiş Olduğumuz Yazıya İthafen Yazıyoruz.Bildiğiniz Üzere Dolandırıcılar Her türlü Yolu Deniyor Söz Konusu İnternet Ortamında Bu Tip Dolandırıcılık Olayları Daha Serbest Hızlı Olmaktadır.Hemen Hızlıca Konumuza Geçelim Geçtiğimiz Günlerde Sosyal Medya Hesaplarında Bir Bedava Klasiği Görüldü Yine yine 🙂 Bizim Miletimize Bir Şeyin Bedava Olduğunu Söylediğiniz Zaman Bodoslama Atlıyor.Yav Arkadaşım Dünyada Nasıl İnsanları Sorguluyorsan İnternet Ortamındaki Her Metaryali de Sorgulamalısın Çünki Bu Ortamda Herkes Bir Birine Müşteri.Gelelim O Mesaja THY 90. Yıl Dönümü Mesajı

türk hava yolları 90. yıldönümünü kutlamak için 2 bedava business class biletini sunuyor *. ücretsiz biletlerinizi buradan alın: 

Görmüş Olduğunuz Üzere Sonundaki Site Adresini Sildim Birileri Gider Bilgilerini Girer Başımıza İş Alırız O kadar Aydınlatsak da Yazılar Yazsak da Bizim Milletimiz Böyledir.Bedava Demiyeceksin.Arkadaşlarımız Tarafından Bu Mesajlar Bir Birlerimize Gönderildi Ahmet Mehmete Gönderdi Ahmet Girdiyse Kredi Kartı Bilgilerini Mehmet Bende Gireyim Dedi.

Bu Siteyi Tasarlayanlar Aldı Alaçağını Bir Taşla Yüzlerce Kuşun Kanadı Yaralandı.O Kredi Kartları İster Satılır İster Para Çekilir. Nasıl Oluyormuş Demeyin O Kadar Kolay ki.

Ben İşin Teknik Boyutunu Bu Sefer Anlatmayacağım İnsanlarımızı En Basit En Kısa Şekilde Beyninize Şunu Yerleştirmenizi İstiyorum.

İnternet Ortamında Birileri Sizin Kişisel Bilgilerinizi İstiyorsa Kesinlikle Girmeyin Onun Yerine.

Daima Sorgulayın.Araştırın.

Falanca Banka Kayıt olana 3 Bin Lira Veriyormuş Diye Facebook da Bir Reklam Böyle Geldi Önümüze Tıkladık Aynı Bizim Bankamıza Benzeyen Tasarımlar Aynı İsme Benzermiş Gibi İsimler Kullanarak Daha Profosyonel Görünüm Kazanarak İnsanları İkna Etmeye Çalışmaktadır.

1:Siz Bu Siteye Girdiğiniz Zaman Bilinki İlk İstediklerini Başarmışlardır. Oda Dikkat Çekmeleridir.

2.Kişisel Bilgilerinizi Sizden Alacaklar Ama Nasıl Düzgün Profosyonelce Yazılmış Bir Metin İle .

3:Yazıyada Kanıp Birazda Kurumsal Havası Olduğu İçin Yazacaksınız Bilgilerinizi En Son Bir Bildiri Gelicek Onaylanınca Veya İncelendiğinde Hesabınıza Aktarılacaktır. Diye Sizi Kuşkulandırmadan Siten Ayrılacaklar.

4:Dolandırıcılar bu Bilgilerinizi Ya Satacak Ya Kullanacak.Kullanırsa Otomatik Ödeme Çeken Büyük Kuruluşlar Araçılığı İle Hesabınızdan Para Çekecek Post İle Yada Yurt Dışındaki İllegal Sitelerde 1 dolara Hesabınız Satılacak 🙂

Bankalar Para Dağıtsa Böyle Bir Haber Olsa Saten Haber Siteleri Televizyonlar Manşetten Verir Veriyor da.Rast Gelmişsiniz dir Örneğin Emekli Promosyonları

Tekrar Söylüyoruz Sizden Birileri Kişisel Bilgilerinizi Talep Ediyorsa Vermeyin 

webtoz.com

Aşağıdaki Yazımızı Mutlaka Okuyun

Farzedelim ki Bir Banka Para Veriyormuş Genelde Dolandırıcıların Kullandığı En Yaygın Başlıklardan Biri Budur.O Bankanın Google Play Store deki Uygulamasına Girin En Çok İndirilme Olanı İndirin Çakmasını O Platforma Koyamazlar.İşlemlerinizi Bu Uygulamadan Yapacaksınız Daima. Ben Yapmasını Bilmiyorum Diyorsanız Yapmak İstediğiniz İşlemi Googleye Yazınız.

Örneğin Eft Nasıl Yapılır Banka Hesabıma Nasıl Girilir. Gibi Okuyarak Deniyerek Öğreniceksiniz.

Önemli İşlemlerinizi Para Transferlerinizi Yapıyorsanız O Cihazlarda Daha Dikkatli Olmalısınız En Ufak Bir Yemleme Sonucu Sizin Kişisel Hesaplarınıza Varasıya Kadar Soyarlar.

Daima Kurnaz Olun

İnternet Ortamında Kesinlikle Bedava Diye Birşey Olmaz

Dolandırıcılar Profosyonel Oyunculardır.Bir İnsanı Nasıl Kelimeleri İle Yönlendiriçeğini İyi Bilirler Yav Bana birşey Olmaz Demeyin

En En Kısaca Sizden Talep İstiyenler Kişisel Bilgilerinizi Onlardan Uzaklaşın

 

Posted in Webtoz

oyun ile ilgili sözler

Posted in Webtoz

Aşk101 Dizi İncelemem

Posted in Webtoz

Aydan Getirilen İnsan Eli

Posted in Webtoz

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması