TOKİ Çekilişi Ne Zaman 2019

TOKİ Çekilişi Ne Zaman 2019

Ev sahibi olmak isteyenler için TOKİ özellikle uygulanacak olan kura ile daha uygun fiyatlar üzerinden ev sahibi olma olanağı sağlamaktadır.

Kura Sonuçları İl İl Farklı Tarihlerde Yapılıyor Sonuç Sorgulama Ve Çekiliş Tarihleri İçin Toki Sitesini Ziyaret Ediniz İsterseniz Burdaki Linke Tıklıyarak Haberler Kısmına Bakabilirsiniz.[button style=”” color=”uckan-btn–red” size=”uckan-btn–small” link=”https://www.toki.gov.tr/haberler” icon=”” target=”false”][/button]

TOKİ Çekilişi Ne Zaman 2019

Yapılacak olan TOKİ çekilişi ne zaman? Diye düşünenler için farklı bölgelerde hazırlanacak olan evler için belirlenen koşullara uygun şekilde başvuru yapacak olan kişiler tarafından seçim yapılacaktır. Kura ile belirlenecek olan şanslar belirlenen uygun ödeme seçeneğe üzerinden ev sahibi olabilecektir.

Yapılan açıklamanın ardından binlerce kişinin başvuru yapmasıyla TOKİ çekilişi ne zaman 2019 yılı için özellikle ev sahibi olmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Kuraya katılmak isteyenler için belirlenen koşullara sahip olunması gerekmektedir. Farklı bölgelerde özellikle hazırlanacak olan projeler üzerinden TOKİ ev sahibi olmayanları ev sahibi yapmaya devam ediyor.

TOKİ Çekiliş Tarihi

Ayazma, Kayaşehir, Tuzla için gerçekleştirilecek olan TOKİ kura çekimi için geri sayım başladı. Türkiye genelinde gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde 50.000 sosyal konut projesinin hayata geçirilmesi sağlanacak. Bu anlamda özellikle ev sahibi olmak isteyenler için İstanbul’da belirlenen bölgelerde gerçekleştirilecek projeler için kura ile seçim yapılmaktadır.

 

 

webtoz.com
Posted in webmaster

Top 10 Şarkılar

Posted in webmaster

Kameradan Girebilirlermi

Posted in instagram webmaster

İnstagram Auto Post Php Code

Posted in webmaster

Yetişkin Film Sektörünün Point Kazananları