Toyota Corolla Sedan 2020

Toyota Corolla Sedan 2020

2020 yılında çıkacak olan Toyota Sedan uzun zamandır otomobil severler tarafından merak ediliyordu. Otomotiv devi Toyota hakkında farklı haberler ortaya çıkmıştı. Daha modern bir görünüme sahip olan aracın Türkiye’de de üretilmesi planlanıyor. Peki Toyota Corolla Sedan hangi özelliklerle bizlerle bir araya geliyor.

Corolla Sedan

Toyota milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen Corolla Sedan modelini resmen tanıtımını yaptı. Araç önceki modeline daha sportif şekilde geliyor. Firma bu tasarımda agresif değil, yumuşak çizgileri kullanmayı tercih etmiş. Modern çizgileri ile dikkat çekmeyi başaran Corolla Sedan, otomatik uzun farlar, yaya algılama sistemi ve trafik işaretlerini algılama teknolojilerinden yararlanıyor.

Toyota Corolla Sedan 2020

Toyota Corolla Sedan’ın iç bölümü de dışı gibi tasarlanmış. İç bölümde 7 inç’lik gösterge ekranı ve kablosuz şarj standı ile sunuluyor. Toyota Corolla Sedan 2020

Yeni Sedan, ilk kez 1.8 litre benzinli motoru da desteleyecek olan hibrit sistemle üretiliyor. Yeni model iki farklı motor seçenekleri ile bir araya geliyor.

Toyota Corolla Sedan 2020

Kendi kendini şarj eden hibrit motor seçenekleri, 122 HP güç üretecek olan model, sıfır emisyonlu sürüş deneyimi sunacak.

 

webtoz.com
Posted in nedir Otomobil

Sürücü Belgesi Sınıfları

Posted in Otomobil

Sürücü Olur Sağlık Raporu Nasıl Alınır Nelere Dikkat Edilir?

Posted in Otomobil

Citroen C5 Aircross 2020

Posted in Otomobil

Toyota Corolla Sedan 2020