USB’YE ANTİVİRÜS PROGRAMLARINI KURUP TARATMA

USB’YE ANTİVİRÜS PROGRAMLARINI KURUP TARATMA

Video İzleyerek Tam Kapsamlı Sonuç Alabilirsiniz

USB’ye anti virüs programlarını kurup taratma, USB içerisinde önemli bilgilerin zarar görmemesi açısından önemli bir konudur. Bu yüzden bu konuya önem verilmeli buna göre önlemler alınmalıdır. Bulaşan virüsleri pasif hale getirmek de mümkündür. Ancak bu yine de riskli bir yöntemdir. Bu gibi durumların yaşanmaması açısından USB’ye anti virüs programı kurup daha sonra da taratmak daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

Öncelikle USB’nin GB’nin yeterliliğine bakmakta fayda vardır. Daha sonra bu özelliğe göre bir anti virüs programı seçimi yapılmalıdır. Program seçildikten sonra sanal marketlerden bu programın kuruluymuş satın alınmalıdır. Alınan bu program kurulum sihirbazı USB bilgisayara takılarak içerisine kopyalanmalıdır. Kurlum sihirbazı açılıp USB içerisinde çalışacak şekilde başlatılmalıdır. Kurulum işleminden sonra USB içerisinde tarama yapmak ve USB2ye virüs bulaşması engellenebilmektedir.

Yapılan bu kurulum işleminden sonra USB içerisinde bulunan önemli bilgilerin zarar görmesini engellemek mümkündür. Ayrıca bazı kurulumlarda belirli aralıklarla taratma işlemi yapmak mümkündür. Bu sayede temiz bir kullanıma sahip olunabilmektedir. USB GB konusu burada en önemli konudur.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU