Uzay Filmleri 2019

İşte her bilim kurgu hayranının, akılda tutulması gereken tüm filmler için bazı ön beklentiler. Bu listeyi, filmler yayınlandığında ve 2019 takvim yılı için daha fazla ilan edildiğinde düşüncelerimizle güncelleyeceğiz.

1.Çoğaltılan

Bu sayısız gecikmenin arkasında bir şey var gibi görünüyor. Keanu Reeves’in başrol oynadığı bu son bilim kurgu filmi, cansız bir hikayeye dönüşen ilginç bir öncül ile birlikte geliyor.

2.IOıo

Tanıdık bir hikaye. Dünya, insanlığın göksel evini kurtaramadığı için toksiktir, şu anda hayatta kalan insanlar, tamamıyla çevresel çöküşten sonra yaşayanlar, Jüpiter’in beşinci ayı olan IO’da şanslarını deneyecekler. 

3. Bardak

2016’da, M. Night Shyamalan , James McAvoy’un bölünmüş kişilik bozukluğu çeken bir münzevi olarak başrolde olduğu alçakgönüllü bir psikolojik gerilim filmi olan Split’i serbest bıraktı . Fakat Shyamalan’ın Kırılmaz filminin sürpriz devamı olarak ikiye katlanan sağlam bir korku filmi gibi görünen ,16 yıl önceki bir film, Shyamalan, kurmaya sadık, bazı şaşırtıcı kıvrımlar yapar ve sizi meşgul eden bir korku filmi arar. Eğer ilk iki filmi görmediyseniz, bu size çok fazla teklif vermeyecek, ancak Hollywood’un en garip süper kahraman serilerinden birine uyan bir üründür.

4. Alita:Savaş Meleğialita

Aynı isimdeki bir mangaya dayanan Alita: Battle Angel , daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Garip bir şekilde dev gözler bir yana, bu Robert Rodriguez özelliği eşit ölçülerde duygu ve aksiyon dolu. Hollywood mangaya uyum sağlama konusunda en iyisi değil ve Alita da cesur bir çaba gösteriyor. Ancak Kabuktaki Valerian ve Ghost bilim kurgu filmleri gibi , Alita da göz kamaştırıcı özel efektler satmaktan çok ilgi çekici bir hikaye ile çok ilgileniyor.

5. Kaptan Marvelkaptan mervel

Kree patlamasında yakalanan Carol Danvers, Marvel’e dönüşerek müthiş güçler veriyor, ancak bugünün komik çevrelerinde Kaptan Marvel olarak tanınıyor. Brie Larson, bu coşkulu insanüstü insanın, karakterin ilk Marvel görünümündeki rolünü oynayacak. Daha önce olduğu gibi, pek çok Marvel filmi olduğu için, bunun ilginç ve en azından iyiler arasında bir yerde olacağından emin olabilirsiniz.

 

6.Esir Devlet

Yabancı istila filmlerinin çoğu “istila” bölümüne odaklanır, ancak insanlara boyun eğdirildikten sonra ne olur? Esir Devlet , bu soruyu, on yıl süren bir dünya kurarak yanıtlar. Dünya dışı liderleri altında hayatta kalma mücadelesinde yabancı işbirlikçilerini ve özgürlük savaşçılarını takip ediyor. Şimdiye kadar gördüğümüz tek şey sadece John Goodman’ın yukarıdaki görüntüsü, ama bu bir komplo fısıltı bile bizi heyecanlandırdı.

 

 

webtoz.com
Posted in Gündem

Vatandaşlık Vergisi

kıdem taminatı
Posted in Gündem

Tazminattan Vergi Kesintisi İadesi

Posted in Gündem

Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi

Posted in Gündem

İnternet Paylaşımı Ücretli Mi?