WATSAPP KONUŞMALAR NEREYE YEDEKLENİYOR?

WATSAPP KONUŞMALAR NEREYE YEDEKLENİYOR?

Watsapp uygulamasında bulunan mesajlar birçok bölüme kaydedilmiş olabilir. Cihazınızda bulut hesabını tamamlamış bulunuyorsanız Watsapp konuşmalarınızın yedeklerine buradan ulaşabilirsiniz. Farklı bir durumla karşılaşmanız durumunda bu kısımdan sohbet konuşmalarınızın yedeklerini bulabilir ve geri getirebilirsiniz. Watsapp konuşmalar nereye yedekleniyor sorununuzu birkaç adımda açıklayalım;

İphone cihazlarda: Watsapp – ayarlar – sohbetler – sohbet yedeği  sıralamasını takip edebilirsiniz.

Android telefonlar: Watsapp- ayarlar- sohbetler- sohbet yedeği- Google Drive  sıralamasını takip edip sohbet mesajlarınızın yedeklerine ulaşabilirsiniz.

Telefon hafızası: Dosya yöneticisi- dahili depolama – Watsapp- Database  kısmına yedekleme yapmaktadır.

Watsap konuşmaları nereye yedekleniyor diye merak ettiğimiz sorunun cevabını bu şekilde vermiş oluyoruz.  Watsapp mesajları bunların dışında başka bir yere yedekleme yapmaz. Farklı bir uygulamaya sahip değilse cihazınız, sadece bu bölümlere yedeklenmektedir.

Sohbet mesajlarınızın yedeklenmesini istemiyorsanız, bu özelliği kapatabilirsiniz. Bu özelliği kapattığınız zaman hiçbir şekilde Watsapp sohbetleriniz yedekleme yapmaz. Sohbet yedeklerinizin tamamen silinmesini istemiyor ve yedekten dönme işlemi yapmak istemiyorsanız, buradaki dosyaları silmeniz de yeterli olabilir.

webtoz.com

İNTERNETE BAĞLANAMIYORUM SORUNU

Android ağa erişim reddedildi Hatası Çözümü

ip adresi ele geçerse ne olur

Çalınan Hotmail Adresini Geri Alma