Whatsapp Ban Nasıl Kalkar?

Whatsapp Ban Nasıl Kalkar?

WhatsApp’ta sizi engelleyen kişiye mesaj atmanın yeni bir yöntemi bulundu. Peki, whatsapp ban nasıl kalkar?

Whatsapp Üzerinde Gruplarda Veya Sohbet Ettiğiniz Birileri Sizi Bildirerek Geçici Olarak Yazı Yazamaz Herhangi Bir İşlemde Bulunamazsınız Whatsapp Yeni Sürümünde Ortaya Çıkan Bu Özellik Hem Whatsapp Uygulamasının Marka Bilinirliğine Zarar Vermemesi Hemde Kullanıcıların Spam Mesajları Veya Kötü Konuşmalardan Dolayı Kullanıcıların Duyduğu Rahatsızlığı Önlemek Amaçlı Aldığı Güvenlik Önlemidir.Whatsapp Ban Nasıl Kalkar Arkadaşlar Ban Süresi Kısadır Belki 1 Hafta Belki 1 Ay Gibi Kısa Sürelerde Kalkmaktadır.Bu Aslında Bir Uyarıdır.Nasıl Ki Online Oyunlarda Bir Kişiyi Rahatsız Ettiğiniz Zaman Sizlere Yazı Yazma Engeli Koyuyorlarsa Aynı İşlem Burdada Geçerlidir

Whatsapp Engel Kaldırma

WhatsApp’ta sizi engelleyen kişilere nasıl ulaşacaksınız? WhatsApp üzerinde eğer biri sizi engellediyse, ona ulaşmak için iki yöntem bulunuyor.

Birinci yöntem aboneliğinizi iptal etmektir. Ancak aboneliği iptal edince tüm gruplardan çıkış yaparsınız. Daha sonra yeniden hesap oluşturmanız gerekecek. Bu uygulamayı yapınca sizi engelleyen kişinin engeli de kalkmış oluyor.

İkinci yöntemi yaparken bu yöntemi uygulamak için güvenebileceğiniz birisi olması gerekiyor. Üçüncü kişi yeni WhatsApp grubu kurarak sizi engellenen kişiyi eklemesi gerekir. Gurubu kuran kişi gruptan çıkarak engelsiz bir şekilde sohbet ortamı sunabiliyor. Burada artık sizi engelleyen kişiyi görebilir ve mesajınızı grup üzerinden yollama imkanı elde edebilirsiniz.

Not:Son Güncellemeden Sonra Kontrol Edilmedi

Whatsapp Nedir

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber farklı uygulamalar üzerinden mesaj atılmaya başlandı. WhatsApp uygulaması en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Karşılıklı mesajlaşma ve dosya gönderebilme imkanı sağlayan WhatsApp kısa mesaj ücretlerinden sizleri tamamen kurtarıyor.

WhatsApp kullanabilmeniz için internetiniz olması gerekiyor. Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınız olduğu sürece WhatsApp uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uygulama üzerinden mesajla beraber resim, video ve ses kaydı gönderebilirsiniz. Ayrıca görüntülü konuşma özelliği de sunan uygulama IOS, Android gibi işletim sistemlerinde kolayca kullanılabiliyor. SMS sıkıntısı olmadan ileti göndermek için hemen uygulamayı yükleyebilirsiniz.

 

webtoz.com
Posted in İnternet

İNTERNETE BAĞLANAMIYORUM SORUNU

Posted in Ağ Sistemleri

Android ağa erişim reddedildi Hatası Çözümü

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi ele geçerse ne olur

Posted in İnternet

Çalınan Hotmail Adresini Geri Alma