Whatsapp Bildirim Sorunu Çözümü

Whatsapp Bildirim Sorunu Çözümü

WhatsApp uygulamasının son güncellemesinde ortaya çıkan bildirim sorunu nedeniyle kullanıcılar zaman zaman bildirim gelmemesinden şikayet etmeye başladı. Ancak bu sorun kolay bir yöntemle ortadan kalkabiliyor. WhatsApp uygulaması bildirim sorununu ortadan kaldırmak için aşağıda yazan adımları takip edebilirsiniz.

iPhone modelleri iOS 11 güncellemesi aldıktan sonra WhatsApp’ta bildirim sorunu ortaya çıkmaya başladı. Fakat  bu problem Android cephesine de sıçradı. Bir çok kullanıcı WhatsApp’tan bildirim gelmemesinden şikayet ediyor. WhatsApp’taki bu sorunu ortadan kaldırmak için ilk olarak Ayarlar > Uygulamalar bölümüne girmeniz gerekir. Daha sonra Uygulama tercihlerini sıfırla bölümüne tıklayın. Bunu yaptığınız zaman WhatsApp’ın bildirimleri ve tercih ayarlarını tamamen sıfırlayabilirsiniz. Bu işlemden sonra WhatsApp bildirimlerinde sorun görülmeyecektir.

İnternet tarayıcınız çalışmasına rağmen WhatsApp uygulamanız çalışmıyorsa, mobil operatörünüz ya da sistem yöneticinizle iletişime geçmeniz gerekir. APN ve modem ayarlarınızın doğru olarak ayarlanıp ayarlanmadığına bakmalısınız. Bunula beraber başka bir ağdan bağlanma yolunu da tercih edebilirsiniz. Wi-Fi üzerinden bağlıysanız hücresel veriden bağlanmayı deneyebilirsiniz. Bu işlemleri yaparak WhatsApp bildirim sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Android Sorunlar

AÇILMAYAN CASPER TABLETLERİ AÇMA

Posted in Android Android Sorunlar

Android Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü

Posted in Android Sorunlar

Android Mürekkep Akma Sorunu

Posted in Android Sorunlar

Pubg Global Sürüme Bu Hesapla Giriş Yapılamaz Hatası