WİNDOWS 10 EKRAN KARTI DİVER SORUNU

WİNDOWS 10 EKRAN KARTI DİVER SORUNU

Çözüm İçin Video Üzerindeki Adımları İnceleyiniz.

Windows 10 ekran kartı diver sorunu için birkaç adımla uygulama işlemini her bilgisayarda uygulayabiliriz. Diver güncelleştirmelerinin açık olduğundan emin olun. Gelen ekrana “sysdm.cpl” yazım tamam butonuna basalım gelen ekrana donanım sekmesine tıklayıp aygıt yükleme ayarına tıklayalım . Gelen ekrana evet bunu otomatik olarak yap kısmına evet diyelim. Denetim masasından güncelleştirmeleri yükleyerek bilgisayarımızı yeniden başlatalım.

Sorun devam ediyorsa  aygıt yöneticisini açalım. Bunun için klavyeden windows logo tuşu ve r tuşuna aynı anda basıp gelen ekrana “devmgmt.msc” yazarak tamam diyelim.gelen ekranda görüntü bağdaştırıcılarını  genişlettiğimiz de her hangi bir sorun varsa sarı olacaktır.sağ tıklayıp kaldır deyip bu aygıtın sürücü yazılımını sili işaretlemeden tamam deyip bilgisayarımızı yeniden başlatıp deneyelim.  Bu sayede Windows 10 ekran kartı diver sorunu çözülmüş olacaktır.

Sorun devam ederse tekrardan  sürücü yöneticisine girerek sağ tıklayıp ekran kartı driverini kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlat seçeneğine tıklayarak, “start search”  sekmesinden driveri aratın. Sonrasında driveri bilgisayara indirip kurulumu sağlayın. Bilgisayar otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU