WİNDOWS 10 MEDİA CREATİON TOOL İLE YÜKSELTME 

WİNDOWS 10 MEDİA CREATİON TOOL İLE YÜKSELTME 

Windows 10 Media Creation Tool ile yükseltme (4 farklı yöntem) bulunmaktadır.

Bunlar;

-Windows Update ile

-Windows Media Creation Tool aracı ile

-Windows Upgrade Aracı ile

-Format ile

Bu maddeleri detaylı işleyeceğiz. Son yöntem olan format yöntemi eğer yukarıdaki 3 işlem başarısız olursa denenecek son şeydir.

Tarayıcımıza Windows 10 Media Creation Tool indir yazıp çıkan sayfaya girdikten sonra karşımıza iki indirme seçeneği çıkacak. Bu iki seçeneği de bilgisayarınıza indirdikten sonra kuruluma başlayabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi Windows Update kısmını aktif hale getirmeye, bilgisayarımızın arama kısmına hizmetler yazıp çıkan hizmetler klasörüne tıklayın. Windows modül yükleyicisi ve Update dosyalarını çalışır hale getirin. Eğer bu durumdan hata alır yükseltme yapamazsanız. İkinci maddeyi deneyin.

İkinci maddedeki Creation Tool aracı dosyasını internetten indirmiştik. Yükleme dosyasını yönetici olarak çalıştırdıktan sonra işlemleri kabul ederek ilerleyin. Eğer hata alıyorsanız Windows Upgrade aracını da güncel hale getirmeyi deneyin. Ancak yine hata ile karşılaşıyorsanız ve bilgisayarınızda disk alanı yetersizliği gibi problemler yoksa geriye sadece format yöntemini deneyip baştan kurmak kalır.

Windows 10 Media Creation Tool ile Yükseltme (4 farklı yöntem) videomuzu izleyerek bu konu hakkında daha detay bilgiye sahip olabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU